Značky

Becker Professional 50

Kategorie: Navigace

Navigace Becker Professional 50 patří mezi absolutní špičku a je přístrojem bez kompromisů. Aktivní podporou Becker EasyClick technologie umožňuje dokonalou integraci navigačního přístroje do vozidla. Je vybavena velkým množstvím unikátních funkcí, pohodlným ovládáním díky tlačítku EasyBack a velkému dotykovému displeji, unikátním hlasovým ovládáním OneShot a širokou možností nastavení. Promyšlené koncepty ovládání minimalizují rozptýlení od dopravní situace a vy se tak můžete soustředit na to, co je důležité, tj. na řízení vozidla.

Rychlé použití

Navigace je vybavena aktivním držákem Becker EasyClick - navigaci tak stačí pouze zacvaknout a vyrazit na cestu. Není potřeba nic složitě zapojovat, všechny kabely jsou zapojeny do držáku. Zacvakněte navigaci a využijte funkci rozpoznávání hlasu, kdy stačí zadat cíl cesty pouhým vyslovením adresy samozřejmě i česky.

Chytré funkce

Inteligentní pomocník Becker SituationScan stále sleduje průběh vaší jízdy a navrhuje případné objížďky či automaticky vyhledá parkoviště. Vestavěný Detour Assistant sleduje průběh jízdy, reaguje na neočekávaná zpomalení či odbočení a umožní vyhnout se zpoždění stisknutím jednoho tlačítka. Navigaci nechybí funkce jako např. podrobné plánování trasy, výpočet alternativních tras, upozorňování na překročení povolené rychlosti, příjem dopravních informací, řazení do jízdních pruhů a zobrazování dálničních sjezdů, zobrazení 3D terénu a 3D budov, optimalizace trasy v závislosti na denní době, upozorňování na radary, výpočet ekonomické trasy, možnost zablokovat vybrané silnice a ulice nebo vyhledávání popisných a orientačních čísel i v malých vesnicích.

Doživotní aktualizace map

Mapy 44 evropských států jsou předinstalovány přímo v navigaci a současně s nákupem přístroje získáte možnost bezplatné doživotní aktualizace. Během jízdy se tak vyhnete nepříjemnostem jako jsou například změny dopravního značení či dlouhodobé uzávěry při opravách silnic. K aktivaci doživotních aktualizací map je třeba přístroj zaregistrovat pomocí programu Becker Content Manager do 30 dní od jeho prvního použití. Nové mapy vycházejí 3x ročně.

Klíčové vlastnosti

Navigace Becker Professional 50 je vybavena dotykovým 5“ displejem s rozlišením 480 x 272 bodů s kvalitním zobrazením a výbornou čitelností. Pro lokalizaci polohy využívá přesný a osvědčený GPS chipset SIRF Star III GSC3TWV. Vnitřní paměť flash má kapacitu 4 GB, kterou je možné rozšířit pomocí paměťových karet microSD (až 32 GB, Class 6). Propojení s počítačem lze realizovat díky rozhraní microUSB. Součástí je mapa 44 evropských států s velmi bohatými detaily a možností doživotní aktualizace. Ovládání přístroje je samozřejmě v češtině. Rozměry přístroje jsou 140 x 90 x 17 mm.

Příloha

Zeptat se na tento produkt